Cem Garipoğlu’nun kardeşi ile fotoğrafı çıkan Nilperi Şahinkaya’dan açıklama

Oyuncu Nilperi Şahinkaya, Münevver Karabulut‘un katili Cem Garipoğlu‘nun kardeşi Sakine Garipoğlu ile fotoğrafı çıkınca gündem oldu. Sosyal medyadan açıklamada bulunan Şahinkaya, “Bir arkadaşımla yemeğe çıktık. Kendisi de arkadaşımın arkadaşı. O da geldi. Sakine’yi tanımıyordum” dedi.

Münevver Karabulut cinayeti ile tanınan Cem Garipoğlu’nun kardeşi Sakine Garipoğlu ile bir tatil mekanında fotoğrafı çıkan oyuncu Nilperi Şahinkaya sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Bir arkadaşı ile yemeğe çıkacakken arkadaşının arkadaşı olarak yemeğe katılan Sakine Garipoğlu’nu tanımadığını ifade eden Şahinkaya, “Bir arkadaşımla yemeğe çıktık. Kendisi de arkadaşımın arkadaşı. O da geldi. Sakine’yi orada tanıdım. Onun o Sakine olduğunu bile bilmiyordum. Sizden öğrendim” dedi.

Ne olmuştu?

Münevver Karabulut cinayeti 13 yıl önce Türkiye gündemine damga vurmuştu. Cem Garipoğlu tarafından öldürülen Karabulut’un cansız bedeni çöp toplayıcı bir kişi tarafından çöp konteynerinde parçalanmış hâlde bulunmuş ve büyük tepki toplamıştı.

Katil zanlısı Cem Garipoğlu cinayetten sonra kaçmış cinayetten 197 gün sonra teslim olmuştu. Garipoğlu, 10 Ekim 2014 tarihinde Silivri’de cezasını çektiği 5 No’lu L Tipi Kapalı Cezaevi’nde kendini asarak intihar etmişti.

Cem Garipoğlu’nun kız kardeşi Sakine Garipoğlu ise 2021 yılında instagram hesabından bir aile fotoğrafını paylaşmıştı.Fotoğraftaki koltuğun Münevver Karabulut’un öldürüldüğü odada bulunan koltuk olduğu hala kan izlerinin durduğu iddia edildi. Koltuğu atmadıkları gibi üzerinde de gülerek poz veren Garipoğlu ailesi tepkilere neden olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir