‘İnci Taneleri’ gündemden düşmüyor! Sosyal medyada ‘Dilber’ akımı başladı

Yılmaz Erdoğan’ın hayat verdiği ‘Azem Yücedağ’ın hayata tutunma hikayesini konu alan İnci Taneleri, 25 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor.

Yılmaz Erdoğan, dizinin senaryosunu üstlenirken, aynı zamanda ‘Azem Yücedağ’ isimli karaktere hayat verecek. BKM Yapım imzalı ‘İnci Taneleri’ dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez otururken; oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler de yer alıyor.

“HERKES YER İÇER, HESABI DİLBER ÖDER”

‘İnci Taneleri’nin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan, “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…” cümlesiyle başlayan ikinci fragmanında; Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” isimli pavyon dansçısını canlandırdığı sahneler dikkat çekmişti. Gerçek bir pavyonda çekildiği öğrenilen sahnelerde oyuncunun, Ankara pavyon oyun havası performansı izleyenlerden tam not almıştı.

Hazar Ergüçlü’nün dizideki rolünün en önemli bölümlerinden olan pavyondaki dans sahneleri için adeta kampa girerek özel ders aldığı ortaya çıkmıştı. Anadolu Ateşi’nde de eğitmen ve dansçı olarak uzun yıllar görev alan oyuncu Elif Erol’dan ders alan Hazar Ergüçlü, ‘Dilber’ için haftanın en az dört gününü ve uzun saatlerini çalışmalara ayırmıştı.

‘DİLBER’ VİDEOLARI AKIMA DÖNÜŞTÜ

Önümüzdeki hafta seyirciyle buluşmaya hazırlanan ‘İnci Taneleri’, tanıtımlarıyla gündemden düşmemeye devam ediyor. Herkes günlerdir Dilber’in ‘Gemileri Yakarım’ şarkısı eşliğinde yaptığı şovu konuşuyor. Konuşmakla kalmıyor sosyal medya paylaşımlarına konu ediyor.

İşte artık bir akıma dönüşen ‘Dilber’ videoları…

Detaylar, Kanal D Ana Haber’de!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir