Nişantaşı’ndaki Yılbaşı Süslemelerini Beğenmeyip İsyan Eden Demet Akalın “Zenginin Derdi Çekilmiyor” Dedirtti

Magazin gündeminden düşmeyen isimlerden bir tanesi de Demet Akalın. Kendisinin sosyal medyayı bu denli aktif kullanması elbette takipçilerinin de onu konuşmasına fırsat doğuruyor. Son olarak Nişantaşı’ndaki süslemeleri beğenmeyen ünlü isim, ‘zenginin derdi de hiç çekilmiyor!’ dedirtti.

Şikayet ettiği konuları muhatabına iletmek yerine direkt olarak sosyal medyada isyan eden Demet Akalın’ın bu huyuna yıllardır alışmış durumdayız.

Takipçilerinden ya da yetkililerden sosyal medya aracılığıyla yardım istiyor genel olarak. Bir isyanı varsa da Instagram hikayelerinden ya da Twitter’dan olduğu gibi yazıyor. Açık sözlülükte de öncü biri yani.

Kendisini bir diğer yandan ekranlarda izliyoruz. TV8’de Gel Konuşalım’ın sunuculuğunu üstleniyor.

Magazine olan hakimiyeti ile birlikte yorumculuğu oldukça sevildi. Jess Molho ile birlikte üstlendiği magazin programı hafta içi seyirci karşısına çıkıyor.

Geçtiğimiz gün Twitter’da Acun Ilıcalı’yı savunduğu yorumla gündeme gelmişti Akalın.

Mehmet Ali Erbil’in Acun Ilıcalı hakkında söyledikleri karşısında kendisini tutamamış ve Mali’ye ‘E kumarda yemedi derler adama’ tepkisini vermişti.

Ardından İsviçre’de yaşandığı söylenen bir hava olayının videosunda neler olduğunu anlamamış, takipçilerine sormuştu.

Kurgu olduğu söylenen videonun altında Demet Akalın’a gelen cevaplar hem onu, hem bizi güldürmüştü.

Demet Akalın son olarak Nişantaşı’ndaki süslemeleri yetersiz bulduğu için sosyal medyada isyan ettiği videosuyla gündeme geldi.

Arkadaşı Seda Üren ile birlikte doktora gitmek için Nişantaşı’nda olan Demet Akalın, yılbaşı süslemelerini yetersiz buldu. Intagram hikayesinde isyan eden ünlü şarkıcı, ‘Nişantaşı neden böyle ya? Hiçbir şey yok. Nişantaşı dediğin biraz… Bi’ süsleyin da burayı! Biz şok.’ dedi.

Seda Üren de o sırada “Senin evine gelsinler.” diyor. ?

Ve elbette Demet Akalın’ın bu sorunu goygoycuların diline düşüyor.

??

??

??

??

??

??

??

??

Siz nasıl buldunuz Nişantaşı’nın süslemesini? ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir